Welcome to

Sponsor BlockRobomenu
· Home
· Archive / Eski Yazılar
· Articles / Yazılar
· Chat Online / Sohbet
· Downloads / Dosyalar
· FAQ / Sorularınız
· Forums / Pano
· Links / Siteler
· Members / Üyelerimiz
· Messages / Mesajlar
· Statistics / İstatistikler
· Submit News / Yazı yaz
· Surveys / Araştırmalar
· Top 10
· Topics / Konular
· Tutorials / Dersler
· Your Account / Hesabınız

Visitors / Ziyaretçiler
There are currently, 6 guest(s) and 0 member(s) that are online.

You are Anonymous user. You can register for free by clicking here

  
Roböcüklerinizi CANLANDIRIN !
Posted on Thursday, May 01 @ 09:32:43 EDT
Topic: Prototipler
Bilindiği gibi, roböcüklerimiz genelde bir devre plaketini gövde olarak kullanıyorlar. Plaket roböcük kitlerimizde bir böceği andıracak şekilde kesilmiş olarak geliyor. Hatta üzerinde kanatçık, kuyruk, dişler, kocaman iki göz vs de çizim olarak geliyor. Bu kimilerine göre yeterli bir robot böcek hissi uyandırırken, başka ziyaretçilerimiz bunun nesi böcük, yaw bu devre işte felan gibi yaklaşımlar içerisine girebiliyor. Roböcüklerin görünüşü iyileştirilebilir mi? Bu konu üzerinde düşündüm ve bir miktar tasarımçalışması yaptım. Ortaya güzel sonuçlar çıktı.Roböcüklerimiz, robot böcek kimliğini kaybetmeden gerçek böceklere görünüş açısından biraz daha yaklaşmış oldu. Aşağıda ve yazının devamında birkaç örnek görebilirsiniz.

Ve şimdi sana düşen cim, eğer kabul edersen, bu tasarımları kendi yapacağın robot böcekler üzerine uygulamak. Hatta görünüşleri daha da ilerletmek, bir sürü cici robot böcek üretmek ve fotoğraflarını çekmek. Sonra da çekilen fotoğrafları endtas robot sitesine yollamak. ;) En güzel tasarımları seçip sitede yayınlayacağım. Bu yazı 10 saniye içerisinde kendini imha edecektir. hsssssssssşş

Malzeme olarak kağıt, karton, ince plastik levhalar, esnek plastik, alüminyum folyo, streç film vs kullanabilir, bu malzemeleri istediğiniz şekillerde kestikten sonra robot böceğinize yapıştırabilirsiniz. Böylece daha güzel robot böcekler elde edeceksiniz. ;)

Nasıl, Sevdiniz mi?

 
Login
Nickname

Password

Don't have an account yet? You can create one. As a registered user you have some advantages like theme manager, comments configuration and post comments with your name.

Related Links
· More about Prototipler
· News by ozkal


Most read story about Prototipler:
SUMO ROBOT PROJECT


Related Links

Article Rating
Average Score: 3
Votes: 4


Please take a second and vote for this article:

Bad
Regular
Good
Very Good
ExcellentOptions

Printer Friendly Page  Printer Friendly Page

Send to a Friend  Send to a Friend
Web site engine's code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Page Generation: 0.080 Seconds